“En Yakışıklı Çocuklar, En Genç Çağlarında Gittiler. Çirkin Kaldı Tüm Dünya..” Unutursak, işte o zaman tüm toplum ölürüz..

Bu halk yaşadıkça şehitler de unutulmayacak!

En Yakışıklı Çocuklar,
En Genç Çağlarında Gittiler.
Çirkin Kaldı Tüm Dünya….
#ŞehitHüseyinGüldal

Kaynak: https://www.facebook.com/322872067723563/photos/rpp.322872067723563/1807867009224054/?type=3&theater
Facebook

Unutursak, o zaman milletçe ölürüz..
Bu halk yaşadıkça şehitler de unutulmayacak!

2011 yılında Hakkari ‘de hain bir saldırı sonucu şehadet şerbeti içen Piyade Çavuş Hüseyin Güldal, Yalakdere’de ki kabri başında dualar ile anılmıştı..

Karamürsel Belediyesi Yalakdere Kültür Merkezinde dualar okunarak başlayan anma programına İlçe Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Karamürsel Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Mesut Çetinkaya, İlçe Jandarma Komutanı Sadık Eroğlu, AK Parti İlçe Başkanı Recep Demirel, İlçe Emniyet Müdürü Öner Bahçekapılı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır,B STK’lar, Şehit yakınları ve 4 Temmuz Şehit Hüseyin Güldal Ortaokulu öğrencileri katıldı. 4 Temmuz Şehit Hüseyin Güldal Ortaokulu Müdürü Muammer Aksoy’un yaptığı açılış ve selamlama konuşmalarının ardından Kuran-i Kerim tilaveti ile başlayan program, şehit ailesi tarafından verilen ikramlar ile devam etti. Kültür Merkezindeki programın bitmesi ile Şehit kabristanlığına geçilerek, Şehidimizin başında dualar okundu.