Balotelli’nin unutamadığı Beşiktaş anısı: “KULAKLARIM HALA ÇINLIYOR”!

Balotelli

BALOTELLİ “KULAKLARIM HALA ÇINLIYOR”!

Beşiktaş’ın UEFA Avrupa Ligi’nde Liverpool’u elemesini, UEFA internet sitesi manşetine taşırken gecenin kahramanı olarak Beşiktaş taraftarını gösterdi. Liverpool’un yıldızı Balotelli ise taraftardan övgüyle bahsetmişti.
UEFA Avrupa Ligi UEFA “Rekor kalabalık ile Beşiktaş Liverpool’u geçti” manşetini atarken Atatürk Olimpiyat Stadyumu’nda oynanan mücadele sonrası Siyah-Beyazlılar, İngiliz ekibini penaltılarda eleyip son 16’ya kalmıştı.
Liverpool’un İtalyan yıldızı Mario Balotelli ise yaptığı açıklamada Beşiktaş taraftarı ile alakalı “O kadar yüksek ses çıkardılar ki hala kulaklarım çınlıyor. Siz duymuyor musunuz? Bilmiyorum ama hala kulaklarımın içinde onların sesleri var” ifadelerini ile tarihe geçti..

Liverpool’un Fildişi Sahilli oyuncusu Kolo Toure, maç sonu UEFA’ya yaptığı açıklamada, Beşiktaş taraftarından övgü ile bahsedip,  “Kesinlikle söylüyorum hayatımda böyle bir taraftar topluluğu görmedim. Dürüstçe söylüyorum futbol hayatımda gördüğüm oynadığım en iyi atmosferdi” şeklinde konuşmuştu..

 

Patreon üzerinden desteğinizi bekliyoruz.