Ve Burak Ersemiz bomba röportajla dönüyor! FETÖ’nün gerçek yüzü

“Mutlu Çelik ile Mehmet Eymür’e fetö terör örgütünü sorduk. Cevaplar yakında…” Sosyal medya hesabından böyle duyurdu yılların basın emekçisi dürüst gazeteci Burak Ersemiz…

Neden itirafçı adı altında ekranlara çıkıp “fetö terör hizmetini” anlatan şahsiyetsizlere “bunca yıl bu hizmetin içindeydiniz CIA ile bağlantılarınız nedir. Kim CIA imamı idi ?” Diye ısrarla sorulmuyor acaba ?

Arkadaşlar cok garip seyler oluyor. Kendi imzasiyla yayinlanan kitaplarda feto teror orgutunun algi yonetimini yapan ve calistigi kanalda fetonun Kılıc ını sallayan bir terorist kendisini baskiyla ise almak zorunda kalan isverenini bile fetoculeri işe almakla sucluyor. Yani suyu bulandirmak uyuyan fetoculerin yeni gorevi. Ote yandan Uludere katliaminin ardindan beni yanina cagirarak “bu serefsizler ayni olayi Yeşilova da (Şemdinli) yapacaklar diyerek bana teleferikli kacakcilari yanima bir eleman vererek haber yaptiran J. BinbaşıMuharrem Demirkale feto uyesi olmaktan tutuklu. Dink cinayeti ve Uludere saldırılarının askerin icine sizmis ajanlar tarafindan gerceklestirildigini soyleyen bu asker bana yaptirdigi haberle daha cok ölumun yasanacagi olası Yeşilova katliamının onune gecti. Fetö karşıtı gercek bir asker olan Demirkale tutuklanırken sahte askerler görev başında. Bu ne yazık ki B planı darbe basarisiz olursa diye uyutulan desifre olmayan ajanlar simdi is basinda. Dikkatli olun..

Ayrica UGUR MUMCU ,GAFFAR OKKAN, UZEYIR GARIH cinayetleri ULUDERE katliamı MALATYADA DUSEN VE BORDO BERELI *GERCEK ASKERLERIN SEHIT OLDUGU CASA UCAGI KAZASI gibi olaylar yeniden sorusturulmalidir.”