Düşen helikopter Silivri’ye geliyordu.. Cem Güner yazdı

Cem Güner

Büyükçekmece TV kulesine çarparak düşen Eczacıbaşı Grubu’na ait helikopter’in Silivri’ye gelmek için havalandığı iddia ediliyor.
ÖZEL HABER
CEM GÜNER
Atatürk Havalimanı’ndan havalandıktan sonra bugün öğle saatlerinde Büyükçekmece TV kulesine çarparak düşen ve biri Türk 4’ü Rus uyruklu 5 kişinin haYatını kaybettiği Eczacıbaşı Grubu’na ait helikoperle ilgili olarak müthiş bir iddia ortaya atıldı.
Yapılan resmi açıklamada Bilecik’e gittiği belirtilen helikopterin gerçekte Silivri’ye geldiği iddia ediliyor.
İBB ve Silivri Belediye Meclis Üyesi Melih Yıldız’ın babası İhsan Yıldız’a ait Akören Mahallesi sınırları içerisinde kalan yaklaşık 700 dönüm arazi oldukça yüksek bir mebla karşılığında kısa bir süre önce Eczacıbaşı Grubu’na satılmıştı.
Bu arazide yeni bir fabrika kurmak için gizliden gizliye çalışma yürüten Eczacıbaşı Grubu’na ait mühendislerin gerekli incelemeler yapmak üzere bugün gizlice bölgeye gelecekleri ve düşen helikopterin de bu konuyla ilgili personeli taşıdığı iddia ediliyor.
Yapılan resmi açıklamada helikopterin Bilecik’e gittiğinin belirtilmesi de Eczacıbaşı Grubu’nun Silivri’ye yapacağı yatırımı gizlemek istemesinden kaynaklandığı belirtiliyor.
Nitekim Atatürk Havalimanı’ndan Bilecik’e gitmek üzere kalkan bir helikopterin Büyükçekmece semalarında olması da oldukça garip bir durum.
ÖZEL HABER
CEM GÜNER

Kaynak: supersilivri.com