Yazıklar olsun! FETÖ’den tutuklu “gazetecilere” sahip çıktı

Adana’da yaptığı konuşmada CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, FETÖ terör örgütüne yönelik soruşturma kapsamında tutuklu bulunan isimleri sayarak yoklama aldı.

CHP’LİLER BİLE ŞAŞKINA DÖNDÜ

Kılıçdaroğlu, konuşmasının bir bölümünde alanda toplananlara hitaben, “Şimdi sizlere FETÖ’den tutuklanan gazetecilerin isimlerini okuyacağım. Her isimden sonra ‘burada’ diyeceksiniz. Tamam mı?” dedi.  Partililer bir süre şaşkınlık yaşadıktan sonra kalabalıktan cılız bir  ‘tamam’ sesi yükseldi.

CHP Meclis grup toplantısında 15 Temmuz şehitlerini yuhalanmasına sessiz kalan Kılıçdaroğlu, Ahmet Altan, Mehmet Altan, Ali Bulaç, Nazlı Ilıcak, Şahin Alpay gibi FETÖ soruşturmaları kapsamında tutuklu bulunan isimleri sayarak, meydandaki kalabalığa “Burada” dedirtti.

Adana’da yaptığı konuşmada yeni bir skandala imza atan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, FETÖ’cü askerleri de kast ederek ‘O askerlerin hesabını soracağız’ da dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, FETÖ terör örgütünün ihanet ve kalkışma gecesi olan 15 Temmuz’da demokrasisine sahip çıkan milletin üzerine bomba yağdıran üniformalı teröristlere ilişkin skandal bir olaya daha imza attı.

Kaynak: www.superhaber.tv

http://www.superhaber.tv/siyaset/kemal-kilicdaroglundan-skandal-yoklama-fetoculerin-isimlerini-okudu/haber-29677

kemal