Ünlü Yönetmen arkadaşlarını fena oltaya getirdi. “Yurt dışına yerleşiyorum” dedi yazıyı sonuna kadar okuyanlar ancak gerçeği anladı

Ünlü yönetmen Vesile Sezer sosyal medya hesabından yaptığı açıklama arkadaşları arasında önce heyecan sonra da kahkaha getirdi.
İşte size Vesile Sezer’in arkadaşlarını “oltaya” getirdiği mesajı:

Merhaba arkadaşlar 😊
Veda zamanı geldi kapıya dayandı.
Uzun düsünceler ve uğraşlar sonrası artık yurtdışına yerleşmeye karar verdim.Uzun zamandır iş araştırmaları sonrası çok iyi bir iş ve aynı zamanda çok da şirin bir ev buldum.
Tüm ömrümü burada geçirdiğim için tabiki bu karar kolay olmadı çok düşündüm taşındım tarttım ama benim için en hayırlısının bu olduğu işaretini aldım😊sizlerle burada iyi kötü günlerimiz geçti kah güldük kah ağladık yeri geldi birlikte üzüldük yeri geldi tartıştık. Eğer sizlere karşı kırıcı olduysam hakkınızı helal edin. Kırıcı olmadıysamda hakkınızı yine helal edin🤗tüm işlemleri yapabilmem biraz zaman alacak o yüzden aranızda olamayacağım ama hayat bu Kimbilir belki bazılarınızla bir gün biryerlerde yolumuz kesişir.
Daha fazla uzatmayacağım herkese sağlıklı mutlu bereketli bir ömür diliyorum. Kendinize iyi davranın ve hoşcakalin😊
Bu Mektubu Nermin adında bir kadın paylaşmış kendisini tanımam etmem🙈bende kopyalayıp buraya yapıştırdım ve sonuna kadar okuyup okumayanlar birazdan belli olacak 🙊😂😂😂

Vesile Sezer