Hürriyet fena karışır! Ve Damatlar ve Reisler ve Amiral Gemisi…

Medyada son bomba…

Büyük damadın olduğu ileri sürülen günlük secaat yazışmalarının ortaya çıkması üzerini medyada uykusuz geceler başladı..
Türk medyasının Amiral Gemisi diye tabir edilen ancak, artık bir “Sahil Güvenlik Botuna” dönüşen medya gurubunun büyük damadının mailleri ortalığa saçılınca, dedikodular da aldı başını yürüdü..

Özellikle “Yaşar Paşa” kısmı heyecanı üst seviyeye çıkarsa da, Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sedat Ergin’i ilgilendiren bölüm, medya dünyasını vallahi billahi heyecana boğdu…
Söz konusu Hürriyet Gazetesi olunca kulakların daha da bir “Midas” halini aldığı bu topraklarda, büyük damadın yazdığı “Benim adayım Ahmet.. Ahmet benim görüşlerimin aynısını yansıtıyor” sözleri Sedat Ergin’i uyku hapı müptelası yapacağı benziyor..
Ancak, “Yaşar Paşa”nın, “Sevgili büyük damat, siz olmasaydınız belki de medya grubunuz yoktu. Çok iyi götürdünüz” türünden sözleri olduğunun ileri sürülmesi, bir başka “aşk olsun” konusu oldu!

Ama günlük secaat raporlarının en ilginç kısmı, aile bireylerinin “bizden ve bizden olmayan” olarak nitelendirilmesi..

Günlük secaat raporlarının en hoş kısmı ise, Sedat Ergin giderse, baldızın Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmenliği yapmak istemesi..

Amaa, yemeğin en güzel salçalı kısmını ise baldız ve uçakçı kocası için “Daha düne kadar bizden nefret eden (Partiden)” olarak bahsedilerek, baldız ekipte olursa Saray’ın Büyük Babaya, randevu vermemesi yolundaki satırlar…
Ve baş damat diyor ki. “Başkomutan diye hitap ettim .. hoşuna gitti..”...
Ve bundan büyük bir zevk duyuyor.. “Gözüne girmiş” Reis’in..

 Anlaşılan Reis, fena hizaya getirmiş arkadaşları… 
hurriyet
Patreon üzerinden desteğinizi bekliyoruz.