Gazeteci – Yazar Mehmet Kaynarpınar trafik kazasında ölümden döndü..

Mehmet Kaynarpınar

Gazeteci – Yazar Mehmet KAYNARPINAR trafik kazası geçirdi.

ZORBEY ÖLÜMDEN DÖNDÜ !

Basın Camiası’nda “ Medya Dünyası’nın Zorbey’i “ olarak tanınan Usta Gazeteci-Yazar Mehmet Kaynarpınar feci bir trafik kazası geçirdi.

Kendi aracıyla Ankara-İstanbul otobanında İstanbul’a dönerken bir bayan sürücünün hatalı araç kullanımıyla yaşanan olayda Kaynarpınar ölümden döndü.

Mesleki ve iş görüşmeleri nedeniyle sürekli Ankara’ya gidip gelmek zorunda olan Gazeteci-Yazar Kaynarpınar son Ankara dönüşünde İstanbul otoyolu maslak çıkışında feci bir kaza yaşadı.

ÖLÜMDEN DÖNDÜ…
Araçların durması ve yavaş seyir halinde olması bile yasak olan otobanda maslak kavşağını kaçıran ve ani olarak durup geri geri gelen bir bayan sürücünün kullandığı araca çarpan ardından orta refüj demirlerine vuran Kaynarpınar Ambulans ile Maslak Acıbadem Özel Hastanesine kaldırıldı.

ANKARA TIP FAKÜLTESİNE SEVK…
Maslak Acıbadem Hastanesi’ne şuuru kapalı olarak kaldırılan Kaynarpınar uzun süren çabalar sonucu hayata döndürülerek yoğun bakıma alındı. İstanbul Maslak Acıbadem Hastanesi yoğun bakım ünitesinde uzun bir süre tedavi gören Gazeteci-Yazar Kaynarpınar acilen Ambulansla Ankara Tıp Fakültesi’ne kaldırıldı.

Ankara Tıp Fakültesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi’nde Prof. Dr. Şehim Kutay ve Prof. Dr. Haydar Gök gözetiminde uzman doktor kadrosuyla tedavi altına alınan Usta Gazeteci-Yazar Kaynarpınar’ın tedavisi halen devem ediyor.

İDEALİST BİR GAZETECİ…
Uzun yıllar ulusal basında yaptığı haberler, araştırmalar ve köşe yazılarıyla gündem belirleyen dürüst, objektif ve idealist gazeteci kimliğiyle tanınan ve yaptığı çalışmalarla başta Cumhurbaşkanlığı olmak üzere çeşitli kurum ve kuruluşlardan “yılın gazetecilik ödülü” ne sahip olan Kaynarpınar son zamanlarda siyasi araştırmalar üzerine çalışmalar yapıyordu.

Üstat Gazeteci-Yazar Mehmet Kaynarpınar’a geçmiş olsun dileklerimizle acil şifalar diliyor bir an önce aramıza dönmesini temenni ediyoruz.

Haber: M. Deniz HAN

Mehmet Kaynarpınar
Mehmet Kaynarpınar
Mehmet Kaynarpınar
Mehmet Kaynarpınar
Mehmet Kaynarpınar
Mehmet Kaynarpınar
Mehmet Kaynarpınar
Mehmet Kaynarpınar
Mehmet Kaynarpınar
Mehmet Kaynarpınar