Bu devletin sahibi yok mu!? Eski GATA’yı alt üst etti.. Hemşirelere, güvenlikçilere saldırdı

Helal olsun Üsküdar Belediyesi’ne hemen gereğini yaptı..

Sosyal medya bu görüntülerle yıkıldı…

Belediye çalışanı eski GATA’yı alt üst etti

Eski GATA Haydarpaşa’da beyin cerrahisi bölümüne yatan bir hastanın yakını, sağlık personeline sözlü ve fiziksel olarak saldırıda bulundu.

Eski GATA Haydarpaşa’da beyin cerrahisi bölümüne yatan bir hastanın yakını, sağlık personeline sözlü ve fiziksel olarak saldırıda bulundu. Üsküdar Belediyesi’nde çalıştığı öğrenilen hasta yakınının yaptıkları, sosyal medyada büyük tepki topladı.

28 Kasım 2016 tarihinde, yeni adıyla Sultan Abdülhamid Han Hastanesi’nde beyin cerrahisi bölümüne yatan ve darbe girişimi esnasında yaralandığı iddia edilen hastanın yakını olan Asya Gülbahar, sağlık personeline sözlü ve fiziksel saldırıda bulundu.

İddiaya göre Hemşirenin eski buhar makinesinin kullanımını bilmediğini ifade etmesinin ardından sağlık personeline hakaretler ve tehditler yağdıran Asya Gülbahar, hastane çalışanlarını işten attırmakla tehdit etti. Çalışanları darp etmeye çalışan Gülbahar’a güvenlik görevlilerinin müdahalesi de yetersiz kaldı.

Hastane çalışanlarını “Kızım bundan sonra başına bir şey gelirse benden bil” benzeri sözlerle tehdit eden Gülbahar’ın Üsküdar Belediyesi’nde çalıştığı ortaya çıkınca belediyeden de bir açıklama geldi.

Üsküdar Belediyesi’nin sosyal medya hesaplarından paylaşılan açıklamada ilgili kişi hakkında soruşturma başlatıldığı duyuruldu.

Gülhane Askeri Tıp Akademisi Haydarpaşa Eğitim Hastanesi’nin (GATA) adı, hastanenin Sağlık Bakanlığı’na devredilmesinin ardından  değiştirilerek “Haydarpaşa Sultan Abdülhamid Eğitim ve Araştırma Hastanesi” olmuştu.

Haber Kaynak: cumhuriyet.com.tr
Haber Kaynak: Odatv.com

Üsküdar Belediyesi çalışanı çıktı..
Belediye özür diledi..

uskudar

img_3819img_3818img_3817img_3816