Ah be Doğan sen ne yaptın.. Yıldız bir dişçiydin..

Diş Hekimi Abdullah Doğan Bircan’ı kaybetmişiz..
Yeni öğrendik..
TV’de yapımcıydı ve aynı zamanda kendi programının sunucusuydu..

Beyaz Tv’de sağlık programları yapan 32 yaşındaki diş doktoru, yapımcı ve sunucu Doğan Bircan intihar etti.

Televizyon dünyasına bomba gibi düşecek bir intihar bilgisine ulaştı. Diş hekimi, yapımcı ve televizyon programcısı Doğan Bircan’ın dün akşam saatlerinde intihar ettiği öğrenildi. Beyaz TV ekranlarında yaptığı sağlık programları ile Türkiye’nin tanıdığı isimlerden biri haline gelen Bircan’ın Kadıköy’deki evinde tabanca ile kafasına bir el ateş ettiği bildirildi. Olayın ardından Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan Bircan’ın cenazesi, cumartesi günü öğle namazını müteakip kılınacak cenaze namazı sonrası, Ankara Karşıyaka Mezarlığı’nda defnedilecek.

DOLANDIRILDI VE PSİKOLOJİSİ BOZUKTU

Doğan Bircan’ın dolandırıldığı ve son dönemde psikolojisinin çok bozuk olduğu Medyaradar’a gelen ilk bilgiler arasında. Bircan, geçtiğimiz yıl Etiler Le Meridien Otel’de yapılan düğünle hayatını Selnur Çapa’yla birleştirmişti. Selnur Çapa’nın 4 aylık hamile olduğu ve çiftin yakın zamanda bir de çocuk beklediği biliniyordu.

FİLMİ VİZYONA GİRECEKTİ

Doğan Bircan’ın sahibi olduğu Ego Grup adlı bir yapım şirketi vardı. Bircan, televizyon ekranlarının ilgiyle izlenen programlarından ‘Yalçın Abi’nin de yapımcılığını yapıyordu.  Bircan’ın yapımcılığını üstlendiği bir de film vizyona girmeyi bekliyordu. Yönetmen koltuğunda Orçun Benli’nin bulunduğu ‘Ver Kaç’ adlı yapımda Bülent Çolak, Aslıhan Güner, Fatih Koyuncuoğlu ve Fırat Tanış gibi ünlü oyuncular rol alıyor.

Kaynak: medyaradar