“Yer İstanbul Üniversitesi. Çevik var, eylemci var, gazeteci var. Eğitimli köpek var. Ve bir sürü seyirci var. O köpek gidip neden sadece Aydın Baylan’ı parçaladı? Dökülün arkadaşlar”

Şafak Toprak Kaplanoğlu

“Günlerden bir gün; yer İstanbul Üniversitesi…
Çevik var, eylemci var, gazeteci var. Eğitimli köpek var… Ve bir sürü seyirci var.
O köpek gidip neden sadece Aydın Baylan’ı parçaladı? Dökülün arkadaşlar.
Bu arada hepimiz hayvan severiz. Şafak 😂

Şafak Toprak Kaplanoğlu

Yorumlar
 Aydın Baylan : Yeni gömleğimin kolunu yırttı , başka hasar yoktur / arzederim 🐶 
Orhan Sabri-Şafak Toprak Kaplanoglu: Ben orda olsam kardesime zarar veren köpeği isirirdim. Gene isiriririm hep isiriririm sana zarar verecek köpekler çok kardes.
Aydın Baylan O zaman haber olur zaten. Aslan bacım.
TC Genco Sabancı Daha önceden tanıyan biri komut vermiştir. Biri de iki meslektaşımı gözaltına alırken müdahale ettiğim için bana gıcık olup 15 gün sonra başka bir eylemi takip ederken gözaltına aldırmıştı Eminönü karakoluna.
 
 Orhan Sabri-Şafak Toprak Kaplanoglu:  Ben hatirlarim bağıri yanık diye bir polis vardı. Yaz kış ipek gömleği göbeğine kadar açıktı, birgün cumhuriyetin stajyerini gozaltina almaya kalktılar. Kimliği henüz yoktu. Bir kolundan polis diğerinden ben tuttum kizi öyle bir cektikti belki Daha Fazlasını Gör
 Orhan Sabri-Şafak Toprak Kaplanoglu:  Polisin adı mesuttu bagri yanık mesut. Inşaallah sonmemistir 😈
Suat Yılmaz Siyasi Sube’den 38.38 kodlu, baskomiser Mesut. Yillar sonra yine Beyazit’ta gordum. Emekli olmus, ickiyi birakmis. Yaz gunu kazakla dolaniyordu.
Aydın Baylan Aynen
TC Genco Sabancı Yazacağım anıda, gözaltına alınan Burak Ersemiz di sanırım, yarım saat içinde bırakacaksın alma dedim, giderken seninle görüşeceğiz dedi. 15 gün sonra beni aldırdı. Traji komik , teröriste benzediğin içinaldık diyor yersen.
TC Genco Sabancı yanıtladı2 Yanıt
Burak Ersemiz 38.38 mesut başkomiser siyasi şube ekipler amiri
Orhan Sabri-Şafak Toprak Kaplanoglu Hatirladin dimi korku filmi gibiydi. Tanıyanlar iyi olduğunu iddia ediyor. Ben o özelliği ile hiç tanışmadım.